ГоловнаПолітика

Захист Луценка сподівається тільки на міжнародні суди

Судді проігнорували доводи захисту екс-міністра.

Захист Луценка сподівається тільки на міжнародні суди
Фото: Макс Левин

Захист екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка не має сподівань на успішний для підзахисного розгляд касаційних скарг у Вищому спецсуді з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Про це заявив захисник Олексій Баганець після більш ніж тригодинного оголошення Апеляційним судом Києва мотивувальної частини рішення апеляції захисту Луценка на рішення Печерського райсуду.

"Про правосуддя я не буду говорити, тому що я вважаю, що його після цієї апеляції немає. І в нас немає жодних надій на розгляд наших касаційних скарг у Вищому спеціалізованому суді", - сказав він.

Щодо дотримання законних прав Тимошенко, український касаційний суд оголосить рішення у справі Тимошенко наприкінці червня, а Європейський суд із прав людини може ухвалити рішення тільки після цього. Це стосується і Юрія Луценка.— комісар з питань розширення Євросоюзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле

При цьому Баганець додав: "Надія єдина - звернення до міжнародних судових інстанцій".

На думку захисника, розгляд Апеляційним судом скарги адвокатів екс-голови МВС - "це ганьба українському судочинству".

"На жаль, моїх доводів судді або не читали, або взагалі не хотіли думати, коли приймали рішення", - зазначив Баганець.

Як повідомляли, 16 травня Апеляційний суд Києва визнав правомірним вирок, ухвалений Луценкові Печерським районним судом столиці.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter