ГоловнаПолітика

Богословська роз'яснила європейцям марність бойкоту Євро-2012

Інна Богословська дала інтерв'ю британській газеті Times.

Богословська роз'яснила європейцям марність бойкоту Євро-2012
Фото: Макс Левин

Дії деяких високопоставлених чиновників ЄС щодо бойкоту Євро-2012 не врятують Юлію Тимошенко від нових звинувачень, упевнена нардеп від Партії регіонів Інна Богословська.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, про це вона сказала в інтерв'ю британській газеті Times.

За словами політика, нові звинувачення, включаючи співучасть у вбивстві, можуть висунути Юлії Тимошенко, незважаючи на кроки деяких високопоставлених чиновників ЄС із бойкотування чемпіонату Європи з футболу.

Також Богословська додала, що Україна наполягатиме, щоб Європейський Союз розглянув документи, які стосуються судового розгляду у справі Тимошенко.

Треба розуміти, хто основний чинник цих проблем - Меркель. Вона вже сьогодні фактично програла вибори в трьох землях, їй потрібна маленька, але швидка переможна війна на маленькій території - в Україні, довести щось і комусь, що вони прагнуть змінити та вливати на ситуацію— Олег Надоша, нардеп від Партії регіонів

Вона також заявила, що Тимчасова слідча комісія Верховної Ради щодо газових контрактів Юлії Тимошенко виявила конкретні докази того, що екс-прем'єр, уклавши газові угоди з Володимиром Путіним 2009 року, фактично вчинила посадовий злочин.

"У підсумку за наш газ ми платимо більше, ніж німці. Угоду було укладено під час нічної зустрічі з Путіним, але, щоб підтвердити звинувачення, ми повинні були б допитати Путіна", - зазначила депутат, визнавши також, що малоймовірно, що президент Росії погодиться на перехресний допит.

Нагадаємо, вчора Вищий спеціалізований суд із цивільних і кримінальних справах відклав розгляд касаційної скарги захисту екс-прем'єра Юлії Тимошенко у "газовій справі" на 26 червня.

Раніше Тимошенко припускала, що тиск Європи дозволить їй вийти на свободу внаслідок розгляду касації.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter