ГоловнаПолітика

У ПР визнали слова Меркель проявом подвійних стандартів

Регіонали згадали, що 2005 року Меркель не помітила репресій стосовно них.

У ПР визнали слова Меркель проявом подвійних стандартів
Владимир Зубанов
Фото: ukranews.com

Нардеп від Партії регіонів Володимир Зубанов обурений заявами канцлера Німеччини Анґели Меркель про те, що українці страждають від диктатури та репресій.

Про це повідомляє прес-служба ПР.

"2005 року Меркель чомусь мовчала, коли всіх звільняли і репресували, коли та влада думала, що піймала Бога за бороду і можна робити все, що завгодно. Тому нинішньої позиції Меркель я просто не розумію. Це подвійні стандарти", - сказав він.

Достатньо прожити в Україні хоча б декілька днів, можна більше, аби переконатися, що ніякої диктатури в Україні не існує й жодних політичних репресій не проводять— Микола Азаров, прем'єр-міністр України

Ситуацію із засудженням високопоставлених осіб, які працювали в попередньому складі уряду, не можна назвати репресіями, вважає він.

"Ці люди дійсно нечисті на руку. Чому вони повинні розгулювати на волі? Є чимало засуджених і від влади. Тому не можна сказати, що в нас якась диктатура, репресії. У нас всі люди думають, що кожен чиновник краде, тому якщо декількох посадять за це, нічого страшного", - зазначив депутат.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter