ГоловнаПолітика

Путін не вважає Чорноморський флот стратегічно важливим

Росія розвиватиме ВМС на Далекому Сході.

Путін не вважає Чорноморський флот стратегічно важливим
Фото: sevnews.info

Чорноморський флот Російської Федерації потрапив до переліку пріоритетів розвитку Військово-морських сил Росії.

Про це йдеться в указі президента Росії Володимира Путіна "Про реалізацію планів (програм) будівництва і розвитку Збройних Сил Російської Федерації, інших військ, військових формувань і органів і модернізації оборонно-промислового комплексу", повідомляє прес-служба Кремля.

"Уряду Російської Федерації забезпечити розвиток Військово-Морського Флоту, передусім в Арктичній зоні Російської Федерації і на Далекому Сході, з метою захисту стратегічних інтересів Російської Федерації", - йдеться в указі.

Крім того, уряд має забезпечити оснащення Збройних сил РФ, інших військ, військових формувань і органів сучасними зразками озброєння, військової та спеціальної техніки, забезпечивши до 2020 року їх частку до 70%.

Путін доручив пріоритетним порядком розвивати сили ядерного стримування, засоби повітряно-космічної оборони, систем зв'язку, розвідки та управління, радіоелектронної боротьби, комплексів безпілотних літальних апаратів, роботизованих ударних комплексів, сучасної транспортної авіації, високоточної зброї та засобів боротьби з нею, системи індивідуального захисту військовослужбовців.

Також Путін доручив уряду реалізацію 2012 року таких заходів: створення якісно нової системи аналізу та стратегічного планування в галузі протидії загрозам національній безпеці на період від 30 до 50 років в інтересах формування державних програм озброєння.

До переліку доручень також увійшло створення системи управління повним індустріальним циклом виробництва озброєння, військової та спеціальної техніки - від моделювання та проектування до серійного випуску виробів, забезпечення їх експлуатації та подальшої утилізації.

Нагадаємо, Путін вступив на посаду президента РФ 7 травня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram