ГоловнаПолітика

Євродепутат вимагає гарантій фізичної безпеки Тимошенко

В Євросоюзі хочуть знайти вихід із ситуації.

Євродепутат вимагає гарантій фізичної безпеки Тимошенко

Євродепутат Павло Коваль вважає, що влада України повинна гарантувати фізичну безпеку Юлії Тимошенко та знайти юридичний механізм її звільнення.

"Ключ у тому, щоб влада України надала гарантії фізичної безпеки колишнього прем'єр-міністра, особливо в світлі нещодавных публічних заяв Європейського Союзу, в яких висловлюється стурбованість ситуацією", - сказав співголова Комітету з парламентського співробітництва ЄС-Україна Європейського парламенту Павло Коваль, якого цитує офіційний сайт Тимошенко.

На його думку, в нинішній ситуації "всі люди доброї волі повинні зосередитися на пошуку юридичних і політичних рішень".

Щодо переслідування політичних супротивників - це абсолютно неприйнятно, це кидає тінь і на державу, наприкла, якщо говорити про Україну, і на тих, хто такі рішення приймає— Президент России Дмитрий Медведев

"Я закликаю владу України знайти з ситуації вихід, який задовольнить усі сторони і забезпечить фізичну безпеку інших осіб. Окрім того, прохання - прояснити цю ситуацію", - зазначив він.

"Я глибоко стурбований повідомленнями з колонії в Харкові про застосування насильства до Юлії Тимошенко. Це негативно позначається на методах, які використовувують в українських тюрмах, і показує, що Україна далека від європейських стандартів, яких намагається досягти", - підкреслив Коваль.

"У нинішній ситуації необхідно негайно забезпечити доступ до Юлії Тимошенко незалежних лікарів, яким вона довіряє і які можуть надати достовірну інформацію про стан її здоров'я", - додав він.

Нагадаємо, раніше опублікували фотографії, на яких відображені синці на тілі Тимошенко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter