ГоловнаПолітика

Журналісти попросили пробачення в Хорошковського

Представники ЗМІ зрозуміли слова політика як шантаж.

Журналісти попросили пробачення в Хорошковського
Фото: job-sbu.org

Журналісти EurActiv перепросили віце-прем'єра України Валерія Хорошковського за неправильну цитату про можливість звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

У своєму вибаченні EurActiv зазначає, що Хорошковський не говорив про те, що Україна звільнить Юлію Тимошенко, якщо ЄС підпише Угоду про асоціацію, про що написали в попередній версії матеріалу. Проте в новій версії публікації зберігся текст про можливість зміни зовнішньополітичного курсу України.

"На питання, чи може зміна законодавства вирішити проблему Тимошенко, він сказав, що як юрист він проти адаптації законодавства, щоб задовольнити одну особу. "Але я впевнений, що коли ця проблема стане головною перешкодою для нашої стратегії руху до Європейського Союзу, більшість у парламенті зможе схвалити надзвичайні рішення в цьому плані", - додав він (Валерій Хорошковський)", - пише видання.

"На питання EurActiv, чи означає це, що якщо ЄС підпише Угоду про асоціацію, влада в Києві звільнить Тимошенко, він сказав, що не може додати нічого до того, що вже було сказано", - наголошується в публікації.

Згідно з матеріалом, Хорошковський намагався змінити тему дискусії, проте більшість журналістів далі ставили питання на тему повідомлень про побиття Тимошенко в колонії.

Нагадаємо, вчора Хорошковський заявив, що журналісти його не так зрозуміли і про жоден шантаж Європи в обмін на звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко він не говорив.

Стаття EurActiv була написана за підсумками зустрічі українського високопосадовця з іноземними журналістами, акредитованими в Брюсселі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram