ГоловнаПолітика

Син Ахметова допомагає батькові управляти металургією

Акціонери «Метінвесту» включили до складу Наглядової Ради Групи Даміра Ахметова, сина українського бізнесмена Рината Ахметова.

Про це повідомили в прес-службі «Метінвесту».

У сферу компетенції Даміра Ахметова будуть входити питання стратегії, корпоративного розвитку й управління, а також питання виробничої ефективності.

Також у рамках переходу на континентальну модель корпоративного управління, яка передбачає чіткий поділ функцій між менеджментом і Наглядовою Радою, акціонери своїм рішенням вивели зі складу Наглядової Ради «Метінвесту» Ігоря Сирого, генерального директора «Метінвесту».

Зараз НР Групи складається з дев’яти директорів, двоє з яких є незалежними.

Як повідомляли «Коментарі», у грудні минулого року син Рината Ахметова Дамір увійшов до наглядацької ради найбільшого в Україні вертикально-інтегрованого енергетичного холдингу ДТЕК (Донецьк), підконтрольного його батькові. Тоді, коментуючи своє призначення, Дамір повідомив журналістів, що він проживає в Лондоні, але активно стежить за ситуацією в економіці України.

Група «Метінвест» є міжнародною вертикально-інтегрованою гірничо-металургійною групою компаній. У його структуру входять добувні й металургійні підприємства в Україні, Європі й США, а також мережа продаж з охопленням ключових світових ринків.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram