ГоловнаПолітика

МЗС: українців у Лівії продовжать судити 16 квітня

Суд Триполі розглянув клопотання захисту громадян України, звинувачених у сприянні режиму Каддафі, про перенесення наступного засідання на 16 квітня.

МЗС: українців у Лівії продовжать судити 16 квітня
Фото: Дмитрий Алексеенко

Про це повідомив керівник Департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ України Олег Волошин сьогодні під час брифінгу.

Він зазначив, що 4 квітня військовий суд Триполі розпочав слухання справи українських громадян, яких звинувачують у сприянні режиму Муаммара Каддафі.

Дипломат повідомив, що суд розглянув одне із клопотань захисту українців про перенесення наступного засідання на 16 квітня.

"Під час засідання адвокати подали два клопотання: про зміну запобіжного заходу для українських громадян з ув'язнення на підписку про невиїзд, яке було відхилено. А також адвокати просили перенести розгляду справи на тиждень, щоб захист міг ознайомитися з матеріалами справи, - це суд задовольнив. Наступне засідання призначено на 16 квітня", - наголосив Волошин.

Нагадаємо, у вересні 2011 року стало відомо про

затримання в Лівії понад 20 українців — цивільних фахівців, які прибули для роботи на об'єктах нафтової промисловості. Більш ніж півроку лівійські повстанці тримали їх під вартою, незважаючи на те, що провину громадян Україна не було доведено.

Джерело: РБК-Украина
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook