ГоловнаПолітика

​Київрада відмовилася вислухати захисників зелених зон столиці

У Київраді не змогли набрати необхідну кількість голосів, щоб заслухати представників громадськості, які мітингували під стінами КМДА.

Як повідомляє власний кореспондент LB.ua, сьогодні біля будівлі зібралося близько 300 киян, які просять присутніх на сесійному засіданні депутатів Київради, а також керівництво КМДА втрутитися в конфліктну ситуацію з варварською забудовою столиці.

Близько 20 активістів різних громадських організацій прорвалися через кордон охорони і спробували потрапити до зали засідань Київради. Утім охорона вдалася до сили і завадила активістам пройти.

Лідер партії "УДАР" Віталій Кличко поставив на голосування питання про те, щоб допустити киян-мітингувальників у залу засідань.

Рішення не схвалили, оскільки за пропозицію проголосували лише 55 депутатів (мінімально необхідно для ухвалення рішення 61 голос). При цьому жоден депутат не проголосував проти чи утримався.

Після цього засідання закрили.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Київської міської ради проходить акція проти варварської забудови столиці, під час якої кияни звели для депутатів стіну брехні.

Так громадяни мають намір попередити всіх, хто засідає на Хрещатику, 36, що не проголосують за жодну силу на майбутніх виборах столичної влади, якщо вона реально не візьметься вирішувати їхні проблеми.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter