Головна

Крематорій Києва працює без дозволу на викид забруднюючих речовин

Київська природоохоронна прокуратура заявила позов про стягнення збитків.

Крематорій Києва працює без дозволу на викид забруднюючих речовин
Киевский крематорий
Фото: uaport.net

Київська природоохоронна прокуратура встановила, що Київський крематорій здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу Управління охорони навколишнього природного середовища в місті Києві.

Як повідомили в прес-службі Київської природоохоронної прокуратури, з'ясувалося, що КП "Київський крематорій" за порушення природоохоронного законодавства в лютому 2012 року було анульовано дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Але, незважаючи на це, підприємство продовжує самовільно здійснювати наднормативні викиди в атмосферне повітря та ігнорує вимоги контролюючих органів.

За розрахунками Державної екологічної інспекції в Києві розмір збитків, спричинених підприємством унаслідок порушення законодавства про охорону атмосферного повітря, становить понад 45 тис. грн.

Київська природоохоронна прокуратура подала позов до Господарського суду Києва про стягнення спричинених збитків, відтак вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч. 1 ст. 241 КК України "забруднення атмосферного повітря".

Відповідно до вимог Закону України "Про охорону атмосферного повітря" викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися після отримання дозволу, який видає територіальний орган спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter