Головна

"Нью-Йорк Таймс": Київ - одне із найгарніших міст Європи

Столицю України назвали новим Константинополем.

"Нью-Йорк Таймс": Київ - одне із найгарніших міст Європи

Одна з найвпливовіших американських газет "Нью-Йорк Таймс" присвятила велику публікацію Києву, в якій місто названо одним із найгарніших у Європі.

Публікація в "Нью-Йорк Таймс" називається "36 годин у Києві, Україна". Газета зазначає, що "столиця України перетворилася на одне з найгарніших і найбільш активних європейських міст 21 століття".

Стаття взагалі рясніє епітетами з префіксом "най". Журналіст з похвалою згадує "нову генерацію ресторанних шеф-кухарів з їх інноваційним підходом до української кухні".

Автор репортажу Фінн Олаф-Джонс назвав Київ новим Константинополем.

Київ довів, що вміє чудово організувати чемпіонат. Безпеку тут організовано на високому рівні. Саме під час таких великих подій люди руйнують свої стереотипи— Хеб Монатседер, віце-мер Мюнхена

"Місто виглядає так, ніби його розмальовували як українське великоднє яйце: яскравого кольору будинку, золоті (церковні) бані на пагорбах над Дніпром. Та й самі кияни - енергійний народ з великим почуттям гумору і безмежним прагненням до розваг", - написав журналіст. Тому, на його погляд, у місті багато гучних кафе, пляжів і барів, які "ніколи не зачиняються".

За визначенням "Нью-Йорк Таймс", для європейського і російського "бомонду" Київ став "магнітом на вікенди". Тому основна частина публікації у виданні присвячена тому, як можна провести 36 годин в столиці України. Автор радить не забувати про те, що центри сучасного мистецтва і ресторани є новим внеском в місцеву культуру, основу ж складають пам'ятники стародавньої культури, катакомби і храми.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter