ГоловнаЕкономікаФінанси

НАЗК скасувало вимогу подавати декларацію про доходи в день звільнення

Тепер декларацію перед звільненням можна подати протягом 20 робочих днів.

Національне агентство з питань запобігання корупції скасувало вимогу до суб'єктів декларування подавати декларацію в день звільнення.

Про це повідомляють на сайті НАЗК.

Відтепер декларацію перед звільненням можна подати протягом 20 робочих днів.

"Повідомляємо про набуття чинності нової редакції Порядку формування, ведення і опублікування (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом НАЗК від 12 грудня 2019 року №168/19. З редакції Порядку виключено норму, яка зобов'язувала суб'єкта декларування під час звільнення з власної ініціативи подавати декларацію в день фактичного звільнення", - йдеться в повідомленні.

Декларація перед звільненням охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб'єктом декларування, і містить інформацію станом на останній день такого періоду.

Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов'язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної в підпунктах "а", "в" пункту 2 ч.1 ст. 3 Закону. Під раніше поданими деклараціями розуміються декларації, які були подані до Реєстру відповідно до законодавства.

Нагадаємо, новий закон про працю дозволить не відпрацьовувати два тижні після звільнення. Також пропонують змусити роботодавців виплачувати компенсацію за звільнення співробітника з власної ініціативи.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram