ГоловнаЕкономікаФінанси

Криптобіржа Binance офіційно почне роботу в Україні

Платформа запрацює в країні вже до кінця року.

Криптобіржа Binance офіційно почне роботу в Україні
Фото: LB.ua

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з криптовалютною біржею Binance. За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, платформа розпочне роботу в країні вже до кінця року.

Про це він заявив під час круглого столу "Для чого Україні потрібні блокчейн і легалізація криптовалюти?" в Інституті Горшеніна.

"Сьогодні ми підписали меморандум з Binance - однією з найбільших криптовалютних бірж у світі. І вона активно почала працювати над тим, щоб відкрити тут свій офіс, і він, швидше за все, буде відкритий до нового року. Це мільярдні обороти біржі, і частина грошей, які акумулює біржа, і частина мікротранзакцій буде проходити на території України. Це дозволить додатково наповнювати бюджет, це багатомільйонні податки, але для мене дуже важливо, що це сильний драйвер у розвитку криптотеми в контексті легалізації криптовалюти. Тому що коли такі великі біржі відкривають свої офіси в країнах, це говорить про те, що починає розвиватися законодавчий напрямок, з'являються фахівці, які допомагають розвивати законодавство", - сказав Михайло Федоров.

За словами міністра, також у Верховній Раді в першому читанні був прийнятий законопроєкт про публічні реєстри. Протягом другого читання в нього будуть вносити правки і пропозиції в документ, який стосується використання блокчейну, щоб зберігати дані в реєстрах розподілено.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter