ГоловнаЕкономікаБізнес

Європейська Бізнес Асоціація закликає Гетьманцева доопрацювати проєкт змін до Податкового кодексу

Експерти висловили стурбованість запланованою датою набуття чинності змін.

Європейська Бізнес Асоціація закликає Гетьманцева доопрацювати проєкт змін до Податкового кодексу
Фото: eba.com.ua

Експерти Європейської Бізнес Асоціації звернулися до голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетьманцева із закликом доопрацювати проєкт закону №1210, який передбачає зміни до Податкового кодексу.

Про це йдеться у відповідному листі-зверненні.

Зокрема, експерти Асоціації вказують на необхідності розглянути можливість поділу законопроєкту та підготовки окремих законопроектів щодо виконання Україною міжнародних зобов’язань у частині запровадження заходів з протидії розмиванню податкової бази та інших нагальних податкових питань, які потребують законодавчого врегулювання.

Окрім того, експерти висловили стурбованість запланованою датою набуття чинності змінами, передбаченими законопроєктом.

«Запровадження таких масштабних змін у такі стислі строки містить значні ризики для бізнесу, ставить під загрозу ведення діяльності сумлінними платниками, що негативно позначиться і на інвестиційному кліматі, і, врешті-решт, на доходах бюджету», - йдеться у зверненні.

Асоціація заявляє про підтримку заяви прем’єр-міністра щодо старту податкової реформи навесні 2020 року, що «дозволить своєчасно та заздалегідь обговорити з бізнесом податкові новації, а також дозволить знайти компроміс між розвитком бізнесу та державними потребами».

«Асоціація наполягатиме на неухильному дотриманні принципу стабільності податкового законодавства і на встановленні таких строків набрання чинності змінами, які враховуватимуть зазначений принцип», - йдеться в документі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter