ГоловнаЕкономікаБізнес

«Лото-Забава»: у Харкові виграно 1 000 000 гривень Новини компаній

Під час розіграшу 1046-го тиражу, що відбувся 25 серпня 2019 року, у «Великій грі» було виграно 1 000 000 гривень. Того дня першою кулькою, що випала на початку розіграшу з великого лототрону, стала кулька з парним числом 52. Це гарантувало розіграш 1 млн гривень у категорії «три горизонталі з двома пільговими підковками». Цим шансом скористався гравець, який придбав виграшний білет №0067884 на фірмовому столі «М.С.Л.», що розташований у магазині за адресою: м. Харків, проспект Московський, 295. Переможець став 340-м щасливчиком на загальному лічильнику мільйонерів і мультимільйонерів «Лото-Забава» і вже двадцять восьмим у цьому році.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує щасливого гравця долучитись до елітного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Цього ж дня цією пропозицією скористалася нова учасниця «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» - Діана Цуркан з Одеси, яка разом зі своїм чоловіком провела незабутні вихідні у столиці з цілою низкою розваг у стилі luxury. На щасливчиків очікували білий лімузин у якості особистого транспорту, професійна фотосесія, статусні ресторани, бранч з ведучими «Лото-Забава», поїздка до «Межигір‘я» і політ над столицею у персональному літаку.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця або головну переможницю 1046-го тиражу та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter