ГоловнаЕкономікаБізнес

"Корвалол corvalolum" не значиться в реєстрі добре відомих знаків, - юрист Саєнко

"Фармак" прагне скасувати реєстрацію препарату "Корвалол-Дарниця", вважаючи себе єдиним законним правовласником торгового знака "Корвалол Corvalolum".

"Корвалол corvalolum" не значиться в реєстрі добре відомих знаків, - юрист Саєнко
Фото: 24 Канал

Лікарський бренд "Корвалол Corvalolum" не внесений у Державний реєстр добре відомих знаків. Про це повідомив керівник юридичного департаменту ПРАТ "Фармацевтична компанія "Дарниця" Олександр Саєнко в інтерв'ю Цензор.нет, коментуючи судовий спір між "Дарницею" і АТ "Фармак", передає "Дзеркало тижня".

"Це нескладно перевірити, реєстр доступний в електронному вигляді на сайті "Укрпатенту". Тому "Фармак" ще повинен відстояти хорошу популярність цього знака - і не факт, що йому це вдасться", - сказав Саєнко.

Він підкреслив, що "Фармак" в 2011 році вже програв позов за торгову марку "Корвалол", а тепер ініціював новий розгляд уже за позначення "Корвалол Corvalolum".

Як повідомляли, "Фармак" прагне скасувати реєстрацію препарату "Корвалол-Дарниця", вважаючи себе єдиним законним правовласником торгового знака "Корвалол Corvalolum". Апеляційна палата Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) визнала позначення "Корвалол Corvalolum" добре відомим стосовно "Фармаку". У 2018 році Київський апеляційний господарський суд з апеляційною скаргою "Дарниці"скасував це рішення. 25 червня 2019 року Велика палата Верховного Суду, своєю чергою, направила справу на повторний розгляд у суд першої інстанції.

АТ "Фармак" засновано в 1925 році. Є однією з найбільших фармкомпаній України. У 2018 році компанія збільшила чистий прибуток на 25,16% - до 1,05 млрд грн.

Фармацевтична компанія "Дарниця" є лідером в Україні за обсягом виробництва ліків у натуральному вираженні. У 2018 році компанія збільшила чистий прибуток на 31,3%, до 449,134 млн грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter