ГоловнаЕкономікаБізнес

Аеропорт "Київ" у вересні закриється на реконструкцію на 10 днів

На аеродромі ремонтуватимуть злітну смугу.

Аеропорт "Київ" у вересні закриється на реконструкцію на 10 днів
Фото: Макс Левин

Міжнародний аеропорт "Київ" імені Ігоря Сікорського закриється на реконструкцію з 2 по 12 вересня. Про це повідомляє Аvianews.

Відзначають, що в аеропорту реконструюватимуть злітну смугу. На час реконструкції адміністрація аеропорту ім. Ігоря Сікорського буде використовувати запасну смугу в Міжнародному аеропорту "Бориспіль".

У 2017 році аеропорт "Жуляни" вже проводив ремонт смуги. Тоді на час робіт аеродром було закрито для прийому і відправлення літаків з 14 по 24 травня 2017 року.

Повна реконструкція і подовження злітної смуги також проводили в 2008 році. Це дозволило аеропорту розширити список літаків, які можуть обслуговуватися на аеродромі, включивши в нього найпопулярніші середньомагістральні авіалайнери Boeing 737 і Airbus A320.

Нагадаємо, наприкінці травня 2019 року Київська аеропорт "Жуляни" завершив реконструкцію терміналу А. Тепер його площа збільшилася на 9 500 кв. м - до 23 700 кв. м. Також поряд з терміналом оновили і на 40% збільшили паркінг. Тепер його місткість становить 135 паркомісць. Аеропорт "Жуляни" розташований за 8 км від центру Києва, його площа - 265 га. Аеропорт має одну злітно-посадкову смугу довжиною 2 310 м і шириною 45 м.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter