ГоловнаЕкономікаБізнес

Бізнес Дніпропетровської області за чотири роки виграв у ProZorro торги на 115 млрд грн, - Резніченко

Область була піонером у впровадженні прозорих державних закупівель.

Бізнес Дніпропетровської області за чотири роки виграв у ProZorro торги на 115 млрд грн, - Резніченко
Фото: ДнепрОГА

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко оприлюднив статистику, згідно з якою, починаючи з літа 2015 року, підприємці і фізичні особи, зареєстровані на території Дніпропетровської області, виграли торгів на суму 115 млрд грн у системі держзакупівель ProZorro.

«Буквально відразу після того, як президент Петро Порошенко призначив мене головою обласної адміністрації, я розпорядився перевести всі держзакупівлі в систему ProZorro. Ба більше, ми стали першою областю в Україні, яка перевела в цю систему і так звані допорогові закупівлі, хоча могли цього не робити. І тепер, коли в мене запитують, як ми створюємо нові робочі місця і покращуємо бізнес-клімат, я відповідаю, що саме так. ProZorro - один з ефективних способів досягти цього», - сказав Валентин Резніченко.

За його словами, завдяки переведенню всіх закупівель в цю систему до того, як це стало обов'язковим, підприємці Дніпропетровської області виявилися найбільш підготовленими і більш досвідченими у використанні ProZorro.

«Я хочу подякувати всім, хто вірив в нас, хто впроваджував ProZorro разом з нами, і, звичайно, платників податків Дніпропетровської області. Все, що ми будуємо, - це сплачені вами податки і децентралізація влади, ініційована президентом Петром Порошенком», - заявив Резніченко.

Використовуючи ProZorro, з 2015 до кінця 2018 року Дніпропетровська ОДА побудувала і реконструювала понад 500 місцевих доріг протяжністю 1500 км, більше 100 об'єктів альтернативної енергетики, 62 водоводи (400 км), 44 школи, 51 дитячий садок, 20 спортивних об'єктів і 40 освітньо-спортивних комплексів, 30 медустанов, впровадила інклюзивну освіту у 225 школах.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter