ГоловнаЕкономікаБізнес

Лауреати загальнонаціональної програми "Людина року - 2017" в номінації "Меценат року" Прес-реліз

Євген Бахмач

Голова наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Науково-виробниче підприємство «Радій»

Звання та нагороди:
 Почесна грамота Кабінету Міністрів України (рішення Уряду №1415 від 21.02.2000г.); нагрудний знак «Відмінник атомної енергетики» (Наказ Міністра палива та енергетики №353/к від 06.08.2004г.); «золотий знак УСПП» (рішення Прем'єр-міністра, голови УСПП, свідоцтво №100 від 06.08.2004г.); відзнака «За спорудження 2-го блоку Хмельницької АЕС» (наказ Міністра палива та енергетики № 353/к від 06.08.2004г.); почесне звання - «Заслужений працівник промисловості України» (указ Президента України № 217 від 19.03.2007г.); звання «Почесний громадянин міста Кіровограда»; орден «За заслуги» ІІІ ст. (Указ Президента України від 23.08.2011г.); орден «Різдва Христового»; орден «Нестора Літописця». 

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році:  успішна реалізація проектів модернізації систем управління на трьох енергоблоках українських АЕС; завершення будівництва комплексу на Соборній площі міста Кіровограда,  який об'єднує храм Благовіщення Пресвятої Богородиці і монумент Ангелу-Хранителю; початок масштабного будівництва бази відпочинку «Жемчужина» (сел. Кирилівка Акимівського району, Запорізька область) для відпочинку та оздоровлення співробітників підприємства і їх сімей, ветеранів праці підприємства - пенсіонерів.

Життєві принципи, які допомагають Вам досягти поставленої мети: порядність, правильні цілі, інновації, енергійні практичні дії.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Керівником.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Що б мої діти успішно освоїли і продовжили розвиток сімейного бізнесу.

Бути сьогодні успішним – це… формування правильних бізнес-цілей, заснованих на вимогах ринку; орієнтування на інновації та енергійні практичні дії, спрямовані на досягнення цілей.

Ваш улюблений афоризм? Не в грошах щастя!

Якщо щастя не в грошах, то в чому? А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя точно не в грошах! Щастя - в гармонії з навколишнім світом.

На що Ви витрачаєте гроші з найбільшим задоволенням? На добрі справи, інвестиції в розвиток бізнесу і соціальні проекти.

А Вам колиебудь допомагали просто так?Безумовно.

Продовжте фразу «Дайте мені точку опори - і я... зроблю оточуючий мене шматочок світу кращим».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Тим, хто здатний на неординарні яскраві вчинки.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік?: Нетерплячість.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Однієї найулюбленішої - немає. Читаю багато і завжди. Подорожую в часі з історичним романами і в просторі - з фентезі.

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати, якщо б були його сучасником? Леонардо да Вінчі.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Досягнення: створення потужного високотехнологічного бізнесу і побудова успішної професійної команди, яка розуміє і розділяє цілі, завдання та шляхи їх реалізації. Найбільшої помилки, про яку я шкодував би як про щось непоправне - немає, а без дрібних прорахунків бізнесу не буває.

Яке заняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Подорож з сім'єю: літній море і зимові гори.

 

Олександр Лойфенфельд

Голова Наглядової ради Благодійної організації «Фонд спадщини», співзасновник БО «Фонд духовного відродження «Живе джерело», куратор та ідейний натхненник благодійного проекту – Галерея-різниця «Чудотворні ікони Афона», співзасновник  Міжнародного Благодійного фонду «Центр Божого милосердя «Магніфікат», співзасновник Благодійної організації  «Фонд пам'яті «Бабин Яр»

Найвагоміші події в Вашій професійній діяльності в 2017 році: виступав спонсором багатьох заходів, у т.ч. вшанування Праведників Бабиного Яру та Праведників народів світу, надавав благодійну допомогу на будівництво Мікви в м. Ніжин, на ремонти квартир людей похилого віку, брав участь в організації надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим верствам населення, допомагав переселенцям, воїнам АТО, релігійним громадам, підтримував благодійний проект (його існування та розвиток)   постійно діючу Галерею-різницю «Чудотворні ікони Афона»

Ваш життєвий девіз: жити за заповідями та відноситися до ближнього, як до самого себе.

Ким Ви мріяли стати в дитинстві? Мільйонером.

Чи є у Вас мрія, що поки не здійснилась? Якщо «так», то яка? Щоб якнайшвидше був побудований Меморіал у Бабиному Яру,  для втілення цієї мрії я ще у 2005 році подарував Благодійній організації «Фонд пам’яті «Бабин Яр» будівлю на вул. Мельникова, 48.

Бути сьогодні успішним – це… дуже складно,тому що відразу з'являються небайдужі, які намагаються це виправити…

Ваш улюблений афоризм? Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки зробити це  (Соломон).

Якщо щастя не в грошах, то в чому? J А якщо все-таки в грошах, то чому? Щастя не в грошах, а в їх кількості – ЖАРТ!!! Звичайно, щастя не в грошах, бо за них можна купити ліжко, але не сон; їжу, але не апетит; ліки, але не здоров'я; слуг, але не друзів; жінок, але не любов, розваги, але не радість, освіту, але не розум, не говорячи вже за вічне життя…в той же час, і без них нікуди, ну а якщо говорити серйозно, то гроші дають можливість витрачати їх не тільки на власні потреби, а й допомагати ближнім, нужденним та на благодійні проекти.

На що Ви витрачаєте гроші з найбільшим задоволенням? На доброчинність.

А Вам коли-небудь допомагали просто так? Хіба що порадами, але й за це треба бути вдячним.

Продовжте фразу «Дайте мені точку опори - і я... не втрачу рівноваги та буду опорою для інших».

Кому в цьому житті Ви заздрите? Заздрість – погане почуття, треба всім від нього позбавлятися, а якщо і заздрити, то тільки людям, які ведуть праведне життя.

Яка риса характеру – Ваш головний недолік? Запальність.

Чи є у Вас улюблена книга? Якщо «так», то яка? Книга про людські гідності або «Орхот Цадиким».

З ким із історичних особистостей Ви могли б потоваришувати,  якщо б були його сучасником? З царем Давидом та його сином Соломоном.

Що Ви вважаєте своїм головним досягненням в житті, а що найбільшою помилкою? Пізнав Бога сам і багатьом підказав шлях до Всевишнього – це головне досягнення, а помилка в тому, що з великим запізненням.

Яке зайняття для  Вас -  найкращий відпочинок? Читання духовної літератури.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter