ГоловнаЕкономікаБізнес

Останні незалежні члени наглядової ради "Нафтогазу" йдуть у відставку

Уорвік і Річардс звинуватили Кабмін у згортанні реформ.

Останні незалежні члени наглядової ради "Нафтогазу" йдуть у відставку
Фото: UA Energy

Незалежні члени спостережної ради "Нафтогазу України" Пол Уорвік (голова наглядової ради) і Маркус Річардс знову заявили про рішення піти у відставку.

Про це повідомляється на сайті компанії.

"Сьогодні, 19 вересня, останні незалежні члени наглядової ради Нафтогазу повідомили компанії про свій намір піти у відставку. Своє рішення Пол Уорвік і Маркус Річардс пов'язують зі згортанням реформ з боку уряду. У своєму листі вони зазначають, що в квітні 2017 вони вже висловлювали представникам Кабінету Міністрів свою чітку позицію щодо невиконання урядом Плану реформування корпоративного управління Нафтогазу", - йдеться в заяві "Нафтогазу".

У зв'язку з цим керівництво групи "Нафтогаз" вранці 20 вересня проведе прес-брифінг.

Після відставки Уорвіка і Річардса в наглядовій раді компанії залишиться тільки колишній міністр енергетики Володимир Демчишин.

Нагадаємо, що в 2015 році уряд України розпочав реформу корпоративного управління в "Нафтогазі" згідно з принципами Організації економічного співробітництва і розвитку. Одне з ключових завдань реформи "Нафтогазу" - захистити компанію від політичного впливу. Наглядовій раді "Нафтогазу" були обіцяні широкі повноваження і відповідальність з контролю над діяльністю правління компанії. Зокрема, наглядова рада буде створювати комітети з аудиту, етики та комітет з призначень і винагород. Також наглядова рада буде займатися питаннями комплаенса, ризик-менеджменту і запобігання корупції.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter