ГоловнаЕкономікаБізнес

Директора IT-компанії запідозрили в несплаті 1 млн гривень податків

Підприємцеві повідомлено про підозру за двома статтями КК.

Директора IT-компанії запідозрили в несплаті 1 млн гривень податків
Фото: socportal.info

Прокуратура Київської області повідомила директору IT-компанії про підозру в ухиленні від сплати податків на 1 млн гривень.

Про це повідомляють на сайті прокуратури.

Встановлено, що директор товариства, яке займається інформаційними технологіями, уклав два договори про розробку програмного забезпечення з Міжнародною організацією з міграції та Програмою розвитку ООН. Згідно з умовами договору, директор повинен розробити реєстр тимчасово переміщених осіб і систему електронного декларування для Нацагентства з протидії корупції.

"Однак отримавши за вказаними договорами гроші, підприємець на підставі підроблених документів переказав гроші на банківські рахунки субпідрядної організації (нерезидента України), яка має ознаки фіктивності і не здійснює реальної фінансово-господарської діяльності", - наголошено в повідомленні.

Протягом досудового розслідування встановлено факт умисного ухилення від сплати податків підприємства на загальну суму 934 тис. 977 гривень.

36-річному директору товариства повідомлено про підозру за двома статтями - ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 1 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура призначила перевірки щодо 29 депутатів і почала розслідувати можливе ухилення від сплати податків Нестором Шуфричем (фракція "Опозиційний блок"), Русланом Демчаком (фракція "Блок Петра Порошенка"), Геннадієм Бобовим (група "Партія "Відродження"), Олександром Супруненком і В'ячеславом Константіновським (обидва позафракційні).

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter