ГоловнаЕкономікаБізнес

"Норд" переніс виробництво холодильників з Донецької області в Китай

Завод "Норд" в окупованому Донецьку не працює з 2014 року.

"Норд" переніс виробництво холодильників з Донецької області в Китай
Фото: gentlemanstory.net

Виробник побутової техніки Nord Group Holding (ПАТ "Норд", Краматорськ, Донецька область) переніс виробництво холодильників у Китай.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"Протягом уже понад 50 років NORD випускався на потужностях Донецького заводу холодильників в Україні. З часу консервації заводу в 2014 році, протягом останніх двох років ми проаналізували десятки провідних світових виробничих майданчиків в пошуках найкращого високотехнологічного виробництва холодильників. Намагаючись зберегти і перенести накопичений досвід у конструкторських розробках, а також враховуючи практику більшості європейських і світових торгових марок було вирішено зупинити свій вибір на китайському виробничому майданчику світового лідера компанії Midea", - йдеться в повідомленні.

Китайська Midea - сучасна багатопрофільна корпорація, що спеціалізується на виробництві побутової техніки. Компанія заснована в 1968 році і є одним з найбільших виробників у Китаї. В компанії прогнозують появу нових моделей побутової техніки торгової марки NORD навесні 2017 року.

Нагадаємо, завод "Норд" в окупованому Донецьку не працює з 2014 року. З 1 серпня 2016 року підприємство оголосило про повну консервацію своїх потужностей.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter