ГоловнаЕкономікаФінанси

ЄБРР привітав націоналізацію ПриватБанку

Банк готовий надати експертну допомогу.

ЄБРР привітав націоналізацію ПриватБанку
Фото: kapital.kz

Європейський банк реконструкції і розвитку повністю підтримує рішення українського уряду націоналізувати ПриватБанк для захисту його вкладників - і фізичних, і юридичних осіб.

"Довгострокова стабільність ПриватБанку - найбільшого банку в Україні - надзвичайно важлива для економічного здоров'я країни. Ми вважаємо правильним рішення націоналізувати його і готові надати українській владі експертну допомогу в разі потреби", - наводять у повідомленні ЄБРР слова президента банку Суми Чакрабарті.

У питанні управління та трансформації ПриватБанку уряд України буде консультувати західна компанія, добре відома ЄБРР, зазначено в повідомленні.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що для управління ПриватБанком найнято група фахівців, до формування якої долучився ЄБРР.

Нагадаємо, уряд України 18 грудня ухвалив рішення про націоналізацію ПриватБанку. Найбільший банк країни перейде у стовідсоткову державну власність. Приватні акціонери ПриватБанку звернулися до уряду з пропозицією, щоб держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником.

Найбільшими акціонерами ПриватБанку були дніпропетровські бізнесмени Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter