ГоловнаЕкономікаБізнес

Ірина Мірошник: Зростання українського бізнесу забезпечить соціальна відповідальність

"За останні 5 років змінився світогляд у діловому світі, ставлення до бізнесу і грошей".

Ірина Мірошник: Зростання українського бізнесу забезпечить соціальна відповідальність

На сьогодні головна умова успішного розвитку бізнесу - соціальна відповідальність і екологічність. Про це заявила голова правління компанії іммер груп - "Укрпластик" Ірина Мірошник у своєму виступі на KyivPost Tiger Conference 2016, що відбулася 29 листопада в Києві в конференц-залі готелю Hilton Kyiv.

Учасники конференції обговорили питання безпеки та захисту країни, повернення активів і нові економічні реалії, в яких опинилася Україна в 2016 році.

"За останні 5 років усе дуже різко змінилося - змінився світогляд у діловому світі, ставлення до бізнесу і грошей. Зараз CEO великих компаній при зустрічі говорять про соціальну відповідальність, соціальні проекти, проекти ООН і допомогу державі і суспільству. Зміна позиції західного суспільства і західних урядів у частині пріоритетів дала величезний поштовх до розвитку. Якщо наприкінці 90-х здавалося, що та ж Японія на 20 років попереду всієї Європи, то на сьогодні я впевнена, що також Німеччина вже багато в чому випередила Японію", - зазначила вона.

Для того, щоб будувати в Україні успішний і конкурентоспроможний на світовому ринку бізнес, на думку Ірини Мірошник, нам необхідно активно застосовувати інноваційні технології. Особливу увагу при цьому слід приділяти освіті, IT і методикам сталого розвитку компанії. Розвиток зараз йде тільки на стику технологій і декількох галузей промисловості та послуг.

"В Україні є проблема - на $1 сировини додана вартість становить усього лише $1,5. Тоді як в Європі додана вартість - $10-12. Потрібно впроваджувати останні досягнення науково-технічного прогресу, об'єднувати IT-технології з промисловістю, впроваджувати промислову науку й адаптувати розвиток академічної освіти в бізнесі - це єдиний спосіб для росту та розвитку. Інакше бізнес ні в Україні, ні в іншій країні розвиватися не здатний", - заявила голова іммер груп -"Укрпластик".

Як повідомляли раніше, в Києві пройшла конференція European Rotogravure Association (ERA), присвячена інвестиціям у сфері глибокого друку. Власники понад 130 світових компаній зібралися в Києві для вироблення єдиної позиції і обговорення широкого кола питань. Учасників конференції привітав голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін. Організатором конференції виступила компанія "Укрпластик".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter