ГоловнаЕкономікаБізнес

Телеканал Шустера заявив про припинення своєї роботи з 1 січня

Причиною називають брак коштів на розвиток.

Телеканал Шустера заявив про припинення своєї роботи з 1 січня
Фото: www.kp.ru

Телеканал Савіка Шустера "3s.tv" припиняє свою діяльність з 1 січня 2017 року.

Про це повідомляють на сторінці телеканалу в Фейсбуці.

Причиною називають брак коштів.

"Зараз нам доведеться попрощатися з улюбленою справою, бо в нас закінчилися гроші... На жаль, ситуація на медійному ринку нашої країни доведена до абсурду: всі телеканали збиткові, вони існують тільки за рахунок власників-олігархів. У цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовими правилами виявилася невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а у Савіка забрали дозвіл на роботу. Це все нікуди не дінеться і після закриття 3s.tv: з судовою тяганиною ще належить поборотися, і тепер без телеканалу в нас майже не буде можливості розповідати про це суспільству", - йдеться в повідомленні.

Відзначають також, що співробітники телеканалу написали заяви на звільнення.

"З представників бізнесу, до яких ми зверталися, підтримка надійшла тільки від однієї людини. Якщо впродовж найближчих тижнів хтось із них усе ж відгукнеться - можливо, нам вдасться уникнути такого фіналу. Для цього є все - і студія, і техніка, і головне - люди: ті журналісти, редактори, оператори, режисери, продюсери та інші, які на сьогодні вже написали заяви на звільнення", - йдеться в заяві телеканалу.

Нагадаємо, 26 квітня Київський міський центр зайнятості анулював дозвіл на роботу в Україні Шустеру. У відомстві пояснили, що отримали лист від Фіскальної служби про те, що стосовно Шустера здійснюється кримінальне провадження, що є підставою для відмови у видачі або продовженні дії дозволу на роботу в Україні.

28 квітня Держслужба зайнятості призупинила рішення про заборону та дозволила працювати Шустеру в Україні.

У серпні студію Шустера знову оштрафувала Податкова.

Програма Шустера спочатку виходила на ICTV під назвою "Свобода слова", потім на "Інтері" під назвою "Свобода Савіка Шустера". "Шустер LIVE" вона стала в 2008 році, коли ведучий перейшов на "Україну". Потім програма перебралася на "Перший національний", потім знову на "Інтер" і потім знову на "Перший національний". З 1 січня 2015 року державний телеканал відмовився продовжувати контракт з Шустером, і він перейшов на "Телеканал 24".

У лютому 2015 року "24-й канал" відмовився від "Шустер Live" після ефіру 13 лютого, коли російський журналіст Максим Шевченко зробив кілька заяв про "каральної операції" і "братовбивчу війну" на Донбасі. Тоді його взяли на "112-й канал", звідки він у вересні 2015 року перейшов на "1+1". Однак програму дуже швидко зняли з ефіру, і вона залишилася на кабельному каналі "3s".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter