ГоловнаЕкономікаДержава

ФДМ оголосив конкурс з продажу Одеського припортового заводу

Торги пройдуть 14 грудня.

ФДМ оголосив конкурс з продажу Одеського припортового заводу

Фонд державного майна оголосив конкурс з продажу держпакету акцій (99,567%) Одеського припортового заводу і призначив проведення аукціону на 14 грудня.

Про це йдеться в повідомленні ФДМ.

Заявки на участь у конкурсі приймають до 18:00 6 грудня.

Для участі в конкурсі потенційний покупець-учасник конкурсу повинен сплатити конкурсну гарантію в сумі 258 млн гривень і реєстраційний внесок в розмірі 340 гривень.

Крім того, згідно з останніми змінами в нормативних актах з приватизації, потенційний покупець має право замість сплати грошового внеску як конкурсну гарантію надати банківську гарантію на цю суму (258 млн гривень).

Потенційні покупці можуть звертатися до ФДМ з ініціативою укладення договорів про конфіденційність до 29 листопада.

Стартова ціна 99,6% акцій ОПЗ - 5,16 млрд гривень (близько 201 млн доларів), крок торгів - 150 млн гривень.

Умови приватизації ОПЗ були затверджені Кабінетом Міністрів 19 жовтня.

Нагадаємо, на перший конкурс, який мав відбутися в липні, ОПЗ виставлявся за 13,175 млрд гривень, тобто близько $500 млн. Жоден інвестор не захотів купувати завод за такою ціною. Покупців також відлякали борги ОПЗ перед Group DF і іншими кредиторами, суди з компанією "Нортіма", обмеження на репатріацію дивідендів, відсутність податкових пільг і преференцій для інвестора.

ОПЗ має найбільше в СНД виробництво аміаку і просто велике виробництво карбаміду, а також унікальний - єдиний у країні - термінал перевалки аміаку на морські судна. Крім того, Одеський завод є кінцевою ланкою аміакопроводу Тольятті-Горлівка-Одеса.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter