ГоловнаЕкономікаБізнес

Податкова міліція конфіскувала у WOG 7,2 тис. тонн контрафактних нафтопродуктів на 120 млн грн

З незаконного обігу вилучено понад 3,3 тисячі тонн бензину різних марок та 2,3 тисячі тонн дизпалива

Податкова міліція конфіскувала у WOG 7,2 тис. тонн контрафактних нафтопродуктів на 120 млн грн
Фото: kremenchug.ua

Оперативники податкової міліції в рамках операції "Нафтопродукт-2015" ліквідували схему незаконного виробництва паливно-мастильних матеріалів. Схему нелегального розповсюдження контрафактного палива було припинено на території Рівненської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської та інших областей.

Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан, інформують "Українські новини".

Зокрема, в рамках операції податківці конфіскували 7,2 тисячі тонн нафтопродуктів на суму близько 120 млн. грн. Згідно з інформацією "Укрзалізниці", мова йде про виробництво контрафактного палива великим оператором вітчизняного ринку нафтопродуктів WOG. Зокрема, з незаконного обігу вилучено понад 3,3 тисячі тонн бензину різних марок, 2,3 тисячі тонн дизельного палива, 1,2 тисячі дистиляту газового конденсату, понад 160 тонн ізопентану, 130 тонн фракції ізопентанової, 93 тонни бензину газового стабільного, а також фінансово-господарську, податкову документацію, документи митного оформлення вантажів, печатки, штампи, комп'ютерну техніку та носії інформації.

За словами Сергія Білана, частина імпортного палива, яке надходило в Україну з території РФ і реалізовувалося через мережу АЗС, підприємці змішували з іншими хімічними компонентами - дистилятом газового конденсату, ізопентаном, фракцією ізопентановою, бензином газовим стабільним з використанням обладнання нафтобаз, розміщених на території Рівненської та Полтавської областей. Надалі це паливо доставлялося на мережу АЗС з метою подальшої реалізації кінцевим споживачам. При цьому не виплачувався акцизний податок.

Видання зазначає, що після трагічної загибелі одного із власників мережі WOG Ігоря Єремеєва, менеджмент компанії шукає різні шляхи, щоб залишитися на плаву. Останнім часом збільшилися скарги на якість палива, яке реалізує мережу АЗС WOG - основні скарги пов'язані зі збільшенням витрати палива, частими несправностями автомобілів і збільшенням витрат на ремонт.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter