ГоловнаЕкономікаДержава

Світовий банк виділив Україні $732 млн на ЖКГ

Термін реалізації проекту - 6 років.

Світовий банк виділив Україні $732 млн на ЖКГ
Фото: ppblog.ru

Світовий банк виділив 732 млн дол. США на реалізацію інфраструктурних проектів у житлово-комунальному господарстві України.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

"На реалізацію проекту "Розвиток міської інфраструктури-2" направлено 350 млн дол. (300 млн за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку і 50 млн за рахунок коштів Фонду чистих технологій). Термін реалізації проекту - 6 років (2014-2020)", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, цей проект складається з декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами на 11 комунальних підприємствах Києва, Харкова, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя, Черкас та Івано-Франківська.

"На реалізацію ще одного інфраструктурного проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку в розмірі 382 млн дол. в США в рамках Угоди про позику №8387-UA (332 млн дол.) та Угоди про позику Фонду чистих технологій №TF016327 (50 млн дол.). Термін його реалізації становить 6 років", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, наприкінці липня Україна підписала кредитні угоди на 500 млн дол. від Світового банку і на 300 млн дол. від уряду Японії.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter