ГоловнаЕкономікаБізнес

МВС запідозрило керуючих "Амстору" в підтримці "ДНР"

Компанія пережила корпоративний конфлікт.

МВС запідозрило керуючих "Амстору" в підтримці "ДНР"
Фото: amstor.ua

Головне слідче управління МВС встановило факти фінансування "ДНР" колишнім керівництвом торговельної мережі "Амстор".

Як повідомляється на сайті МВС, розслідується кримінальне провадження щодо службових осіб групи компаній "Амстор".

"З кінця 2014 року регіональні керуючі групи компаній "Амстор" у місті Донецьку та Донецькій області неодноразово добровільно передавали продукти харчування та транспортні засоби представникам так званої "ДНР" в обмін на безперешкодну діяльність своєї мережі супермаркетів", - сказано в повідомленні.

Зокрема, правоохоронцями було задокументовано факти постачання продуктів харчування на блокпости і базу бойового підрозділу "Кальміус", а також іншим воєнізованим підрозділам "ДНР", які базувалися поблизу Донецького аеропорту. Крім того, ця мережа розширювалася за рахунок силового захоплення торгових приміщень інших мереж на тимчасово окупованій території Донецької області.

"Також установлено, що особи з числа керівництва групи компаній "Амстор" для ухилення від сплати податків на території України змінили назву мережі супермаркетів на тимчасово окупованій території на "Мультиторг". Ця мережа зареєстрована в "ДНР" і платить податки представникам цього незаконного воєнізованого формування", - додали в МВС.

Одному з регіональних керуючих групи компаній "Амстор" повідомлено про підозру, його оголошено в розшук.

Нагадаємо, наприкінці минулого року між акціонерами мережі "Амстор" - Smart Holding Вадима Новинського (70% акцій) і братами Вагоровськими (15%) - вибухнув корпоративний конфлікт. Частину магазинів захопили представники Вагоровського. У Новинського, втім, навесні заявили, що їм вдалося повернути контроль над мережею.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter