ГоловнаЕкономікаДержава

Усі сім скритикованих МВФ законопроектів написала "Батьківщина"

Партія Тимошенко запропонувала згорнути реформи, заявили у фонді

Усі сім скритикованих МВФ законопроектів написала "Батьківщина"
Фото: Макс Требухов

Автором пакету із сімох фіскальних законопроектів, проти ухвалення якого на вихідних жорстко висловився Міжнародний валютний фонд, виявилася фракція "Батьківщина".

Про це пише The Wall Street Journal.

"Усі сім законопроектів, які зазнали критики з боку МВФ, внесла партія "Батьківщина" на чолі з колишнім прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. Вони включають індексацію заробітної плати, усунення податків для працюючих пенсіонерів, а також зниження роялті для місцевих енергетичних компаній" - йдеться у публікації.

Нагадаємо, директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен на вихідних зазначив у заяві, що сім законопроектів, які готуються на розгляд парламенту України, можуть згорнути важливі реформи в питаннях пенсійного забезпечення і тарифів на енергоносії, схвалені українським законодавцями раніше цього року.

Він не став уточнювати, що це за законопроекти, але зазначив, що вони унеможливлять заходи щодо пенсійної реформи, реформи енергетичного сектору та раціоналізації витрат. Їхня вартість може становити близько 2% від ВВП цього року і 3,5% від ВВП наступного року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter