ГоловнаЕкономікаБізнес

Призначення керівників без відкритого конкурсу небезпечне для іміджу української влади, - Deloitte

Пивоварському дорікнули у призначенні нового в.о. гендиректора УЗ

Призначення керівників без відкритого конкурсу небезпечне для іміджу української влади, - Deloitte
Фото: telegraf.com.ua

Призначення урядом керівників державних компаній без проведення відкритих конкурсів може негативно позначитися на іміджі влади. Таку думку сьогодні висловив партнер компанії Deloitte в Україні Артур Огаджанян.

"Якщо призначать людину, яка є непрофесіоналом, звичайно, це погано. Це негативно позначиться на іміджі", - зазначив Огаджанян в коментарі РБК-Україні.

На його думку, відповідь на питання, чи програє Україна від переходу від відкритих конкурсів до прямих призначень керівників, очевидна.

Нагадаємо, раніше експерти ринку зазначали, що міністр інфраструктури Андрій Пивоварський призначив виконувачем обов'язків генерального директора ДП "Укрзалізниця" Олександра Завгороднього, оминаючи конкурсні процедури, обговорення з громадськістю, а також узгодження з Кабміном. За словами міністра, Завгородній отримав посаду лише за те, що активно критикував діяльність міністерства у Facebook.

Наприкінці минулого року Міністерство інфраструктури оголосило конкурс на заміщення посади генерального директора, проте згодом конкурс заблокувало рішення суду. Потім Дніпропетровський апеляційний суд зняв усі перешкоди для проведення конкурсу. Тим не менш, міністерство так і не оголосило новий конкурс.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter