ГоловнаЕкономікаДержава

Підприємство Мін'юсту закупило 410 планшетів по 19,6 тис. грн

Постачальників з нижчими цінами зняли з торгів, ще один сам відмовився підписувати угоду

Підприємство Мін'юсту закупило 410 планшетів по 19,6 тис. грн

Держпідприємство "Інформаційний центр" Мін'юсту України закупило 410 електронних планшетів у компанії ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Енглер" за 8,06 млн гривень (близько 19,6 тис. гривень за одиницю товару). Про це йдеться на сайті "Державні закупівлі".

Оголошення про проведення конкурсу було опубліковано 6 березня 2015 року, а вже 16 квітня з'явилося повідомлення про згоду держпідприємства на укладення угоди з компанією "Енглер" на запропонованих умовах. Результати торгів опублікували 5 травня, при тому що термін поставки товару закінчувався 4 травня.

Загалом у торгах взяли участь п'ять компаній: ТОВ "Інзарго", МПП "ЕЛЕКТЕХ", ТОВ "IT-Інтегратор", ТОВ "НВП "Енглер" та ТОВ "Навігатор". Всі компанії запропонували свої послуги з постачання планшетів. Ціна поставки коливалася від 3,9 млн гривень за партію у компанії "Навігатор" до 8,2 млн гривень у компанії "IT-Інтегратор" (або від 9,6 тис. грн до 20 тис. грн за одиницю).

Однак держпідприємство відхилило найвигіднішу пропозицію компанії "Навігатор" через великий термін поставки (90 календарних днів після отримання передоплати) і невідповідності технічним характеристикам (тилова камера у 5 Мп). В документації конкурсних торгів була вимога поставити планшети до 4 травня включно. Також у технічних характеристиках предмета закупівлі була вимога поставити планшети з тиловою камерою з роздільною здатністю матриці не гіршою за 6 Мп.

Пропозиція компанії "ЕЛЕКТЕХ" загальною вартістю 5,2 млн гривень відхилили зі схожих причин (великі терміни поставки та інші технічні характеристики камер).

Пропозицію компанії "Інзарго" на 6,4 млн гривень визнали найкращою 15 квітня, проте того ж дня приватна компанія відмовилася підписувати угоду з держпідприємством "через неможливість здійснення поставки до 4 травня".

З решти двох компаній держпідприємство Мін'юсту вибрало пропозицію "Енглера" вартістю 8,1 млн гривень.

Один з учасників торгів - компанія "Навігатор" - вже оскаржила результати тендеру в Антимонопольному комітеті України. Про це йдеться на сайті АМКУ. Скаргу "Навігатора" розглянуть 3 червня об 11:00 за адресою: Київ, вул. Урицького, 45, к.111.

За даними сайту "Наші гроші" компанія "Енглер" належить Юрію Гречишкіну та Михайлу Калиткину. За останні шість років фірма виграла тендерів на 43,17 млн гривень. Зокрема, Київська міськадміністрація закуповувала у цієї компанії комп'ютерне обладнання для шкіл столиці у грудні і в листопаді 2014 року. Також компанія "Енглер" перемогла у великому конкурсі на поставку комп'ютерних комплексів для кабінетів інформатики у різних регіонах України, який проводився Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти у листопаді 2011 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter