ГоловнаЕкономікаБізнес

Італійці й українці лузають "Сан Санича"

У чому секрет найсмачнішого насіння? Правильно - в любові і просмажуванні.

Велике, ароматне, із сіллю чи очищене - підніміть руку, хто з вас не любить насіння? Заходиш у магазин, і ноги самі ведуть до шелестких пакетиків із "чорним золотом" усередині. Вибір на вітрині - голова обертом. Але руки-то тягнуться до упаковки з вусатим добряком Сан Саничем! Адже вміст цих пакетиків точно не розчарує - всередині буде смачне і велике насіння. У жовтому - смажене, в зеленому - із сіллю, в синьому - для ледачих, вже очищене. А в помаранчевих - ех, мої улюблене, - гарбузове!

За кілька місяців існування "Сан Санич" так полюбився українцям, що за вуха не відтягнеш. Уявіть собі: завод для виробництва насіння відкрили лише в листопаді минулого року, а вже до весни нова торгова марка, розштовхавши конкурентів, потрапила в трійку лідерів ринку фасованого насіння.

Та що там, "Сан Санича" тепер лузають не тільки українці, а й мешканці багатьох інших країн. Пакетики з насінням розмітають із прилавків у Казахстані, Таджикистані, Киргизії, Литві, Білорусі, Молдові, Придністров'ї, Грузії і навіть Італії. До речі, про пакетики. Їх зроблено за супертехнологією, завдяки якій насіння ще довше залишається немов із пательні - просмажене й ароматне. І відкриваючи упаковку, вам не доведеться чортихатися, що фольга розірвалася від краю до краю, а дорогоцінний товар розсипався по підлозі. Плівка не розійдеться більше, ніж це необхідно.

А знаєте, що головне? Усередині пакетиків "Сан Санич" ви знайдете наше, українське насіння! Вирощене на нашій землі, уважно відібране й оброблене на високоякісному сучасному обладнанні. Смак і якість гарантовані.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter