ГоловнаЕкономікаДержава

Латвія допоможе розвитку економіки Чернігівської області

2 березня за сприяння Почесного консула Республіки Латвія в Україні Олени Вишнякової відбулася зустріч чиновників і представників латвійського бізнесу з представниками Чернігівської обласної ради та Торгово-промислової палати. З латвійської сторони були Айнарс Межуліс, депутат Сейму Латвії, голова депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Україною, секретар комітету з державного управління та місцевого самоврядування, Улдіс Крістапсонс, голова Думи Павілотського краю, Алфредс Магона, технічний директор Думи Павілотського краю, Візма Гегер, керівник проектів Думи Павілотського краю, Арита Бруклі, керівник інформаційно-туристичного центру Павілотського краю, Маріта Кучанова, фахівець зі зв'язків із громадськістю Думи Павілотського краю, Андріс Срапціс, керівник компанії SIA "LAM", Яніс Ергліс, керівник компанії "ZE projects".

Латвійська делегація зустрілася з головою Чернігівської обласної ради Миколою Звєрєвим. Під час зустрічі було обговорено можливість економічного та культурного співробітництва регіонів, реалізації спільних проектів у сільськогосподарській, промисловій і продуктовій галузях. Голова обласної ради відзначив готовність чернігівських чиновників надати всіляку підтримку цими проектами і важливість залучення іноземних інвесторів до співпраці з Україною в цей нелегкий для країни час.

У рамках візиту представники Республіки Латвія відвідали провідні компанії Чернігівського регіону, зокрема зернового експортера компанії JNL, виробника обладнання для виробництва упаковки ПЕТ Технолоджис Україна, продовольчу компанію Ясень, виробника меблів і текстилю компанію Верес. Представники бізнесу змогли домовитися про можливість реалізації спільних проектів і розвитку відносин між українським і латвійським бізнесом.

Під час зустрічі з Костянтином Івановим, президентом Чернігівської регіональної торгово-промислової палати, латвійські чиновники окреслили головні проблеми, які є на шляху розвитку спільних проектів і відзначили готовність співпрацювати з Чернігівським регіоном.

Під час свого спілкування з пресою Почесний консул Республіки Латвія в Україні Олена Вишнякова наголосила на необхідності підтримати Україну з боку європейських партнерів, у тому числі Латвії, для якнайшвидшого вирішення Україною економічних і політичних проблем.

За ініціативи голови Чернігівської обласної ради пана Звєрєва наприкінці візиту латвійська делегація відвідала село Корюківку, де встановлено відомий меморіал масовим громадянським жертвам Другої світової війни.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook