ГоловнаЕкономікаБізнес

Кримські порти без України виявилися непотрібними

Перевалка вантажів з півострова практично не ведеться

Кримські порти без України виявилися непотрібними
Фото: kerch.ru.andrewkarpov.com

Кримські порти в умовах ізоляції від материкової України опинилися по суті непотребуваними. Тому мінтранс самопроголошеної республіки планує розвивати їх виключно під внутрішні потреби півострова.

Про це заявив глава відомства Юрій Шевченко агентству ИТАР-ТАСС.

Він пояснив, що розвиток портів як експортно-імпортних впирається в обмежену логістику. "Навіть якщо ми привеземо до Криму 90-100 млн тонн вантажів на рік, ми не зможемо вивезти всі ці вантажі далі в РФ по мосту", - сказав Шевченко.

Сьогодні перевантаження з півострова практично не ведеться, тому що порти перевантажували переважно вантажі України, а вантажне сполучення з нею по суті припинено.

Тому розвиток портових потужностей потребує, перш за все, їх підтримки в прийнятному стані. "А якщо завтра політична обстановка зміниться і відносини з Україною налагодяться, то тоді і порти можна розвивати", - сказав Шевченко.

Нагадаємо, кримська влада планує ліквідувати порти в Феодосії і Євпаторії.

Всього на території півострова розташовані сім морських портів: Керченський морський торговий порт, Керченський морський рибний порт, Феодосійський морський торговий порт, Ялтинський морський торговельний порт, Севастопольський морський торговельний порт, Севастопольський морський рибний порт, Євпаторійський морський торговельний порт.

Темы: ,