ГоловнаЕкономікаФінанси

Швейцарія виділила Україні 20 млн франків допомоги

Швейцарці запропонували створити донорський фонд для України

Швейцарія виділила Україні 20 млн франків допомоги

Уряд Швейцарії надав Україні фінансову допомогу у розмірі 20 млн франків (понад 260 млн грн). Про це в рамках щорічних зборів ради керуючих ЄБРР, які проходять у Польщі, голові Нацбанку України Степану Кубіву розповіла глава швейцарської делегації Беатріс Мазер-Маллорі.

"Беатріс Мазер-Маллорі запевнила представників української делегації в політичній підтримці українських урядових ініціатив з реформ у фінансовому та інших секторах економіки України - шляхом надання нашій державі допомоги в розмірі 20 млн швейцарських франків", - повідомляє прес-служба НБУ.

Окрім того, Швейцарія в рамках співпраці за програмою Stolen Assets Recovery має намір вживати заходів щодо недопущення вивезення з України і забезпечення повернення в країну незаконно привласнених українських активів.

Швейцарська сторона також запропонувала створити донорський (трастовий) фонд у рамках співпраці зі стратегічними партнерами та підтримки ЄБРР економічних реформ в Україні.

Нагадаємо, 13 травня Україна підписала угоду про 1 млрд євро макрофінансової допомоги з боку Європейського Союзу. Також днями будуть випущені єврооблігації на $1 млрд під гарантії Сполучених Штатів.

30 квітня Міжнародний валютний фонд пообіцяв виділити Україні $17 млрд.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter