ГоловнаЕкономікаБізнес

"Чорноморнафтогаз": втручання в роботу компанії загрожує техногенною катастрофою

Підприємство просить "гарячі голови" не чіпати газовидобуток

"Чорноморнафтогаз": втручання в роботу компанії загрожує техногенною катастрофою

Державна компанія "Чорноморнафтогаз", яка видобуває газ в Чорному морі і базується в Сімферополі, попереджає, що втручання в її роботу може призвести до техногенної катастрофи.

Про це LB.ua сказав перший заступник голови правління компанії Володимир Плечун.

"Підприємство не може працювати самостійно. Тому відокремлювати або захоплювати його - це призведе до техногенної катастрофи. Якщо припинити видобувати газ - це все одно що знищити газові свердловини", - заявив Плечун і підкреслив, що Крим має спільну газотранспортну систему з континентальною Україною.

Він також зазначив, що на бурових установках, які знаходяться далеко в морі, постійно працюють близько 200 осіб, яких потрібно забезпечувати продуктами і питною водою. Загалом на "Чорноморнафтогаз", за словами Плечуна, працює близько 80% населення Західного Криму.

Топ-менеджер вважає, що "гарячі голови" повинні добре подумати перед тим, як що-небудь робити щодо "Чорноморнафтогазу". При цьому він зазначив, що наразі підприємство працює в штатному режимі, зарплата платиться вчасно, компанії ніхто не погрожував і керівництво не просили піти.

Нагадаємо, що в п'ятницю через просування військ в Сімферополі "Укртелеком" на деякий час втратив зв'язок зі своїм кримським відділенням. Головний редактор телекомпанії "Крим" Шевкет Ганієв заявив також, що цю державну телерадіомовну компанію захопили озброєні люди.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook