ГоловнаЕкономікаДержава

Клієнти ПриватБанку малюють свій дизайн карток

Тепер можна замовити пластикову картку з власним дизайном

Клієнти ПриватБанку малюють свій дизайн карток
Фото: p-p.com.ua

Уперше в Україні ПриватБанк почав випускати авторські картки Visa з індивідуальним дизайном.

Як повідомили в банку, тепер можна замовити пластикову картку з власним дизайном просто на сайті

pb.ua/foto і отримати її у відділенні банку. "Обличчя" своєї карти можна вибрати з бібліотеки картинок або завантажити власне зображення - фото, графіку. Вартість випуску авторської карти становить 99 грн, обслуговування такої карти безкоштовне.

"Оригінально оформлена карта - це можливість нагадати собі про приємні моменти і посміхнутися, коли розраховуєшся карткою, - говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. - У мене є карта з першими кроками доньки, наприклад. А ще це відмінний подарунок друзям. Коли даруєш таку картку дітям віком від 10 років, вони дуже цим пишаються і хваляться однокласникам".

Замовити авторську карту може будь-який власник картки "Універсальна" або "Універсальна Gold" ПриватБанку. Якщо у клієнта немає картки "Універсальна", її можна відкрити в банку миттєво і безкоштовно. Для дизайну власної пластикової картки можна використовувати будь-які власні малюнки, зображення або фото, крім тих, які охороняються авторським правом. Також діють обмеження на випуск картки із зареєстрованими товарними знаками та зображеннями, публічне використання яких заборонено законодавством.

Отримати авторську картку можна в найближчому відділенні банку або поштою, активувати просто і зручно - через банкомат або у відділенні банку, звернувшись до співробітника. Замовити авторську картку в ПриватБанку можна не тільки собі, а й у подарунок своїм друзям, родичам і знайомим.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter