ГоловнаЕкономікаДержава

Азербайджан підтвердив зацікавлення НПЗ в Україні

Є відповідна реакція з боку власників нафтозаводів, але конкретних результатів ще немає.

Азербайджан підтвердив зацікавлення НПЗ в Україні
Фото: timeua.info

Заступник віце-президента Держнафтокомпанії Азербайджану (SOCAR) Віталій Беглярбеков підтвердив, що компанія зацікавлена в придбанні нафтопереробного заводу в Україні. Про це він сказав на конференції "Нафта, газ та медіа" в Баку.

"Постійно в полі зору SOCAR перебуває робота стосовно українських НПЗ. Тут інтерес обопільний, він окреслений  приватними підприємцями з України та вашим урядом. Ми теж у цьому зацікавлені, але конкретних досягнень у цій галузі назвати не можу", - пояснив Беглярбеков.

Із середини листопада цього року Лисичанський нафтопереробний завод почне працювати майже на повну потужність— Володимир Пристюк, губернатор Луганської області

Уже після конференції в Баку український уряд заявив про введення мит на імпорт нафтопродуктів в Україну з грудня 2012 року, що може стати додатковим стимулом для азербайджанської держкомпанії.

Зараз SOCAR розвиває в Україні мережу фірмових заправних станцій, продає нафту на переробку в Західну Україну (НПК "Галичина" і "Нафтохімік Прикарпаття") і періодично транзитом через Україну відправляє нафту в Чехію, Словаччину та Білорусь.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter