ГоловнаЕкономіка

Google придбає українського розробника технології розпізнавання облич

Керівництво Viewdle схвалило угоду наприкінці вересня.

Google придбає українського розробника технології розпізнавання облич
Фрагмент главной страницы сайта Viewdle

Корпорація Google купує українську компанію Viewdle, що розробила технологію розпізнавання на фотографіях облич і об'єктів.

Керівництво Viewdle схвалило угоду наприкінці вересня. Суми, яку Google заплатить за Viewdle, не розкривають, але, за оцінкою Forbes, вона становить більш ніж 34 мільйони доларів. Жодна з двох компаній наразі не підтвердила угоду офіційно.

Viewdle випустила програму SocialCamera, яка автоматично розпізнає на фото обличчя друзів із Facebook, і гру Third Eye, де від гравця вимагається сфотографуватися на камеру мобільного телефону. Аналізуючи риси обличчя, Third Eye визначає, до якого з двох ігрових кланів його включити.

Viewdle - не єдина компанія, що працює у сфері розпізнавання облич, придбана Google. 2006 року корпорація купила німецьку Neven Vision, а 2011-го - американську PittPatt. Розробки цих компаній використовують у фотосервісі Picasa та соцмережі Google+.

Технології Viewdle також можна застосувати в "окулярах доповненої реальності" Google Glass, представлених 2012 року. Вони показують користувачеві додаткову інформацію про об'єкти реального світу, які його оточують.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter