ГоловнаЕкономікаФінанси

Українцям виплатили третій мільярд за радянськими вкладами

Компенсації видаватимуть до 25 грудня.

Українцям виплатили третій мільярд за радянськими вкладами
Фото: segodnya.ua

Сума виплачених компенсацій за вкладами в Ощадбанку СРСР сягає 3 млрд грн.

"Станом на 19 вересня наші установи провели компенсаційні виплати на загальну суму 3,038 млрд грн більш ніж 3,2 млн вкладникам. Ці компенсаційні виплати здійснюємо відповідно до постанови уряду, і вони триватимуть до 25 грудня цього року", - заявив на брифінгу голова правління "Ощадбанку" Сергій Подрєзов.

Він зазначив, що процедуру актуалізації своїх даних пройшли 5 млн вкладників.

Повернення тисячі вкладникам Ощадбанку СРСР - це просто популістський захід— Олександр Пасхавер, президент Центру економічного розвитку

Нагадаємо, цьогоріч планують виплатити по тисячі гривень шести мільйонам вкладників. Таким чином, сума компенсацій повинна становити близько 6 млрд грн. На наступний рік у проекті бюджету закладено кошти в обсязі 8 млрд грн.

У Верховній Раді зареєстровано проект закону про відновлення переговорів із Росією про повернення вкладів Ощадбанку СРСР. Однак депутати відмовилися вносити його до порядку денного. Згідно з пояснювальною запискою до документа, станом на 1 січня 1992 року загальний обсяг коштів українських вкладників Ощадбанку СРСР становив $150,5 млрд.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter