ГоловнаЕкономіка

У Росії хочуть зареєструвати ТМ "ГОСТ"

Під таким брендом вже розпочато випуск вершкового маргарину.

Російський харчовий холдинг "Сонячні продукти" хоче отримати права на товарний знак "ГОСТ". Під таким брендом вже розпочато випуск вершкового маргарину..

ГОСТ, або Державний стандарт, - стандарт випуску товарів, що використовувався в СРСР. Зараз так називають міждержавні стандарти СНД. Як пояснили в "Сонячних продуктах", маргарин випускається за держстандартом, а значить, має право на цю абревіатуру.

Також компанія вирішила запатентувати не саме слово ГОСТ, а графічне зображення такого поєднання букв. Це зображення розміщується на основній площі товарного знаку - плюс в лівому верхньому кутку є невеликий логотип компанії.

У компанію "Сонячні продукти" входять три жирові комбінати, які випускають маргарини, спреди, майонез. За оцінками самої компанії, частка холдингу на російському ринку майонезу становить 11,8%, промислових маргаринів - 25,5%, фасованого маргарину і спредів - 11%. За оцінкою журналу Forbes, виторг компанії 2011 року становив 22 млрд рублів (близько $690 млн за нинішнім курсом).

Нагадаємо, минулого року суд ЄС відмовив гербу СРСР у праві бути торговельною маркою.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter