ГоловнаЕкономіка

Українці витрачають на програми для Apple близько $2 млн на рік

Середня сума платежів в App Store становить трохи менше за $7.

Українці витрачають на програми для Apple близько $2 млн на рік

Мешканці України витрачають на придбання ігор і додатків для iPhone і iPad у середньому близько $2 млн на рік, повідомляє ПриватБанк. Фахівці банку проаналізували обсяги платежів в App Store із пластикових карток установи. Зокрема, за останні 12 місяців власники карток ПриватБанку оплатили в App Store придбання на суму понад $970 тисяч. Оскільки на частку банку припадає майже половина всього українського ринку платіжних карток, сумарні витрати українців на придбання додатків в App Store становлять близько $2 мільйонів на рік.

За даними банкірів, середня сума платежів українців в App Store становить трохи менше за $7 - протягом останнього року за загальної суми $970 тисяч кількість закупівель перевищила 140 тисяч. Як правило, найбільше ігор і програм для iPhone і iPad українці купують в січні, березні та вересні, найменше - в лютому, серпні та листопаді.

З відкриттям українського App Store обсяги платежів клієнтів банку в липні 2012 року зросли на 20% порівняно з червневими і втричі перевищили середньомісячний показник зростання в 7% за останній рік. Керівництво компанії Apple анонсувало запуск українського App Store 22 червня 2012 року. Нині можливість користуватися App Store мають мешканці 121 країни.

Нагадаємо, харківським депутатам куплять планшети від Apple.