ГоловнаЕкономіка

Росія зробила жорсткішим огляд вантажів на кордоні з Україною

Через африканську чуму свиней.

Росія зробила жорсткішим огляд вантажів на кордоні з Україною

Федеральна служба з ветеринарного та фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) ухвалила рішення посилити контроль у пунктах пропуску через державний кордон Росії в Білгородській області у зв'язку зі спалахом африканської чуми свиней в Україні.

Про це повідомили у прес-службі Россільгоспнагляду.

"Ухвалено рішення про посилення контролю в пунктах пропуску через державний кордон. Управління Россільгоспнагляду в Білгородській області звертає увагу на необхідності введення жорсткого контролю за переміщенням продукції тваринного походження в ручній поклажі пасажирів, які прямують з України і, зокрема, із Запорізької області, де зареєстровано осередок АЧС", - йдеться в повідомленні.

Також доручено забезпечити проведення повного ветеринарного огляду підконтрольних вантажів, що прямують з України всіма видами транспорту за встановленим порядком (зокрема, ручної поклажі, багажу, поштових відправлень), аби не допустити заборонену до ввезення в Російську Федерацію продукцію.

Як повідомляли раніше, Україна заборонила експорт свиней і продукції з них із Запорізької області у зв'язку зі спалахом на території регіону захворювання на африканську чуму свиней (АЧС).

Нагадаємо, раніше департамент ветнагляду Міністерства сільського господарства Білорусі заборонив ввезення свинини із Запорізької області через африканську чуму свиней.