ГоловнаЕкономікаФінанси

VAB Банк повернув собі центральний офіс у Києві

Будівлю конфіскували за несплату кредиту.

VAB Банк повернув собі центральний офіс у Києві

Господарський суд Києва ухвалив рішення передати приміщення по вул. Дегтярівській, 21-г у Києві Всеукраїнському акціонерному банку (ВіЕйБі Банк, VAB Банк, Київ) на погашення заборгованості перед цим банком компанії "Офіс Лайн".

"Приміщення по вул. Дегтярівській, 21-г у Києві було передано в іпотеку під кредит, виданий банком компанії "Офіс Лайн" ще 2004 року. Протягом тривалого періоду "Офіс Лайн" ухиляється від сплати кредиту, відсотків і штрафних санкцій" , - сказано в повідомленні прес-служби VAB Банку.

У прес-релізі наголошено, що всі спроби закликати представників компанії "Офіс Лайн" до діалогу пне дали результату. "Ми неодноразово зверталися і до пана Максимова та його представникам, щоб урегулювати питання. Але, на жаль, діалогу не вийшло", - сказав адвокат VAB Банку Юрій Русин.

Як раніше повідомляли, в липні VAB Банк звернувся до Президента України Віктора Януковича з проханням вплинути на ситуацію, яка склалася у відносинах фінансової установи з її колишнім мажоритарним акціонером і екс-головою наглядової ради Сергієм Максимовим.

"Сьогодні борг "Офіс Лайну" становить близько 80 млн гривень. Але замість того, щоб почати переговори для врегулювання цього питання, кілька осіб, підлеглих безпосередньо Сергієві Максимову, пішли на протиправні дії і захопили приміщення банку. Фактично деяких співробітників банку не пускають у приміщення, зокрема до їхніх особистих речей", - повідомив Юрій Русин.

VAB Банк працює на фінансовому ринку України з 1992 року. У жовтні 2011 р. бізнесмен Олег Бахматюк заявив про підписання опціонної угоди на купівлю мажоритарної частки у VAB Банку. У листопаді того самого року Антимонопольний комітет України дозволив компанії Quickcom Limited (Нікосія, Кіпр) отримати контроль над VAB Банком.

Згідно з даними Національного банку України, на 1 квітня 2012 року з розміром загальних активів (11,311 млрд грн) VAB Банк займав 20-те місце серед 174 банків, що працюють у державі.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter