ГоловнаЕкономіка

Росія дозволила ввезення сиру ще одному українському заводу

Із 98 перевірених зразків сиру росіяни забракували три.

Росія дозволила ввезення сиру ще одному українському заводу
Фото: belregnews.ru

Росспоживнагляд дозволив відновити постачання сиру ще одному українському виробникові - підприємству "Рось" Охтирського сиркомбінату.

"За результатами перевірок, а також розроблених заходів щодо усунення виявлених недоліків, ухвалено рішення про відновлення поставок сирів на російський ринок ПП "Рось" філія" Охтирський сиркомбінат", - йдеться в повідомленні відомства.

Відомство зазначає, що зі 122 зразків сиру виробництва компаній "Прометей", "Гадячсир", "Пирятинський сирзавод", "Дубномолоко" повністю досліджено 98 зразків продукції.

До українських сирів іще є питання. Ми не відкидаємо ймовірність знову заборонити ввезення— Геннадій Онищенко, голова Росспоживнагляду

Унаслідок досліджень на 95 зразків видано експертні висновки про відповідність санітарно-епідеміологічним правилам і нормативам.

Нагадаємо, з 7 лютого Росії ввела заборону на ввезення в країну сирів деяких українських виробників через те, що їх продукція не відповідає російському техрегламенту на молоко та молочну продукцію. У квітні санітарна служба Росії скасувала ембарго на постачання сиру з чотирьох українських підприємств.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter