ГоловнаЕкономікаДержава

Лавринович підрахує підприємців

Мін'юст створює спецкомісії для інвентаризації.

Лавринович підрахує підприємців
Фото: glavred.info

Міністерство юстиції вирішило провести інвентаризацію юросіб і фізосіб-підприємців, які були зареєстровані до 1 липня 2004 року.

За підписом міністра Олександра Лавриновича видано наказ про тимчасові міжвідомчі спеціальні комісії з питань проведення інвентаризації.

Як повідомили в прес-службі Міністерства юстиції, наказ видано на виконання Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (ухвалений 1 липня 2010 року).

Прикінцевими та перехідними положеннями цього закону визначалася необхідність створення тимчасових комісій та завершення процесу включення до Єдиного державного реєстру відомостей про підприємців, зареєстрованих до 1 липня 2004 року.

У країні досі ніхто не знає, скільки взагалі підприємств, і що вони роблять— Дмитро Фірташ, глава Федерації роботодавців

Інформація про підприємців, які не були включені до реєстру, передаватиметься виконавчим комітетам місцевої влади та до Державної реєстраційної служби.

Нагадаємо, раніше Федерація роботодавців, головою якої є Дмитро Фірташ, розпочала роботу над створенням реєстру всіх підприємств України. Передбачають, що за допомогою реєстру підприємці зможуть знайти партнерів та розширити ринки збуту, таким чином і за кордоном.

За його словами, за попередніми підрахунками в Україні близько 3 млн підприємців, які є роботодавцями.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram