ГоловнаКультура

Кіберполіція закрила онлайн-кінотеатр "КіноПростір"

Збиток правовласників оцінено в 2,5 мільйона гривень.

Кіберполіція закрила онлайн-кінотеатр "КіноПростір"

Кіберполіція в п'ятницю припинила роботу онлайн-кінотеатру "КіноПростір" (kinoprostir.com) за скаргою Української антипіратської асоціації.

Як повідомляється на сайті Нацполіції, установлено 31-річного мужчину, який адміністрував ресурс.

"Так, протягом останніх трьох років інтернет-ресурс "kinoprostir.com" надавав можливість своїм користувачам без дозволу правовласників відтворювати і поширювати велику кількість аудіовізуальних творів. Зокрема, і український фільм «Киборги», права на який належать компаніям, яких представляє Українська антипіратська асоціація. Сума збитку, заподіяного компаніям, становить понад 2,5 мільйона гривень", - сказано в повідомленні.

У Київській області за місцем проживання адміністратора онлайн-кінотеатру поліцейські провели санкціонований обшук. Вилучену техніку направили на експертизу, за результатами якої буде вирішуватися питання про оголошення адміністратору сайту про підозру. Йому загрожує до шести років позбавлення волі за ч.3 ст.176 (Порушення авторських і суміжних прав) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в січні Кіберполіція припинила роботу онлайн-кінотеатру ISeeHD.tv.

Восени минулого року кіберполіція закрила онлайн-кінотеатри tovideo.net і QFILM.TV, а в листопаді 2016 року - групу піратських онлайн-кінотеатрів FS, в яку входили ресурси FS.to, BrB.to, FS.ua і CxZ.to.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter