ГоловнаКультура

Помер поет Олексій Довгий

Дід нардепа Олеся Довгого помер на 89-му році життя.

Помер поет Олексій Довгий
Фото: hvilya.com

7 жовтня на 89-му році життя помер відомий український поет Олексій Прокопович Довгий, повідомив його онук, народний депутат Олесь Довгий.

"Прощання з Олексієм Довгим відбудеться в понеділок, 9 жовтня, об 11:00 у Спілці письменників України (Київ, вул. Банкова, 2). Відспівувати поета будуть о 12:30 в Михайлівському соборі, в Трапезному храмі Іоанна Богослова (вул. Трьохсвятительска, 6-а). Згідно з розпорядженням мера Києва, поховають Олексія Довгого на Байковому кладовищі (вул. Байкова, 6 - Центральна алея, сектор 52 (кінець алеї), поруч з могилою його одвічного друга і колеги Бориса Олійника", - повідомляє прес-служба Довгого.

Олексій Довгий - відомий український поет, автор понад 40 поетичних збірок. Серед найвідоміших - "Земля співає", "Кам'яна роса", "Влада сонця", "Сім'я", "Музика бджоли", "Келих троянд", "Зеніт", "Заповіт синові", "Дотик блискавки", "Зерно з очима неба" та інші. Книги О. Довгого видані не тільки в Україні, але і в інших країнах, зокрема Франції, Грузії, Чорногорії, Македонії та інших. Близько 100 його віршів покладено на музику відомих українських композиторів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter