ГоловнаБлогиБлог Юрія Чижмаря

Епідемія зради

Схоже, що мирний план передбачав добровільну передачу під контроль ДНР і ЛНР всю територію Донецької і Луганської областей, тільки от тепер влада не знає як це пояснити народу України. Трагедія під Іловайськом, добровільна здача українською стороною ряду населених пунктів, бездарні призначення в армії і Нацгвардії - усе це свідчить про велику змову. Колись Янукович під впливом Росії призначав керівників силових відомств: громадянина Росії - міністром оборони, бізнесмена з російським капіталом - головою Служби безпеки, які й розкрили інформацію про боєздатність країни. Тому Путін був і такий впевнений щодо ходу військової компанії, не врахував хіба людський фактор українських патріотів.

Фото: EPA/UPG

Так і сьогодні, ніби по домовленості з Росією, керівниками силових відомств призначаються люди без досвіду військових дій, міліціонери, які можуть хіба розкрадати військовий бюджет, ніж захищати країну.

Терористи обстрілюють наші позиції, нагадуючи про домовленості, а у наших захисників наказ не стріляти у відповідь. Росія завозить відкрито в Україну зброю і важку військову техніку, а влада говорить про антитерористичну операцію і в той же час бореться за торгівлю російською електроенергією. Разом з біженцями вглиб країни проникли терористи, які вчиняють терористичні акти, а ми в прилеглих до окупованої території областях навіть не вводимо комендантську годину і обмежений режим пересування. Російські регулярні війська дислокуються в Україні, розвернули заборонену у світі зброю масового знищення "Буратіно", а ми не вводимо військовий стан.

Влада говорить, що не хоче жертв. Але щодня на сході гинуть українці. Тільки не захищаючи країну, а через тупість і продажність української влади.

Влада говорить, що воююча країна не отримає допомоги МВФ. Невже втрачаючи незалежність ми повинні говорити про дефолт? Невже жертви на сході можна виправдати кількома мільярдами доларів від МВФ, щоб ними перекрити борги минулих позик та відсотків по ним і уникнути дефолту? Чи хочеться отримати ще мільярдів 10 і розікрасти їх перед тим як втекти з країни?

Про щось керівники держави мовчать... Дух державної зради ніяк не вивітриться з кабінетів влади...

Юрій Чижмарь Юрій Чижмарь , Народний депутат України, Радикальна партія
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter